HOLOWANIE A1, A2. Świadczymy profesjonalne usługi lawetami – oferujemy holowanie A1, A2 dla kierowców wszystkich pojazdów, dlatego jeżeli masz problemy na drodze i potrzebujesz autolawety, po prostu zadzwoń do nas, a my będziemy mogli zapewnić ci profesjonalną obsługę!

Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę, dlatego niezależnie od pory dnia czy nocy, można się z nami skontaktować, aby uzyskać pomoc w holowaniu pojazdu. Holujemy wszystkie rodzaje samochodów, między innymi samochody osobowe, dostawcze, busy, samochody ciężarowe oraz TIR-y – gdy tylko potrzebujesz wsparcia, możemy być na miejscu błyskawicznie.

Prowadzimy holowanie A1, A2 dla kierowców, którzy mieli wypadki, kolizje czy poważne usterki w tym właśnie rejonie i potrzebują lawety do tego, aby przewieźć auto do warsztatu – posiadamy również własny warsztat mechaniczny, gdzie można skorzystać z profesjonalnej pomocy naszych specjalistów. Także przewozimy samochody na zlecenie, w tym na dłuższe dystanse, na przykład przy sprzedaży lub kupnie.

HOLOWANIE A1, A2

HOLOWANIE A1, A2

NAPRAWY NA DRODZE A1, A2

NAPRAWY NA DRODZE

DOWÓZ PALIWA - WULKANIZACJA A1,A2

DOWÓZ PALIWA – WULKANIZACJA

HOLOWANIE A1, A2 - 24H

HOLOWANIE – 24H / DOBĘ

 

HOLOWANIE AUTOSTRADA A1, HOLOWANIE AUTOSTRADA A2

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem autolawet, które pozwalają nam na prowadzenie usług na tak wysokim poziomie. To powoduje, że nasi klienci mają zagwarantowane pełne zadowolenie ze świadczonych przez nas usług. Powierzając nam swój samochód, nie musisz obawiać się jakichkolwiek uszkodzeń, ponieważ zawsze zabezpieczamy pojazdy profesjonalnie na czas przewozu.

Zapewniamy naszym klientom jednocześnie bardzo atrakcyjne ceny świadczonych usług autoholowania, co powoduje, że dzięki nam nie trzeba dużo płacić za dowiezienie samochodu do celu. Więcej informacji o cenach można uzyskać od naszych pracowników – zachęcamy do kontaktu.

Wybierz nasze holowanie A1, A2 – zadzwoń do naszej firmy i zamów autolawetę 24 godziny na dobę, a my przyjedziemy do ciebie błyskawicznie lub umówimy się z tobą na inną dogodną porę wykonania usługi.

 

USŁUGI HOLOWANIA AUTOSTRADA A1, A2

  • całodobowe holowanie – 24h
  • holowanie samochody osobowe
  • holowanie samochody dostawcze
  • holowanie TIR
  • szybkie naprawy mechaniczne na miejscu
  • dowóz paliwa
  • spuszczenie złego paliwa
  • naprawy na drodze
  • wulkanizacja – naprawa koła
  • błyskawiczny czas reagowania na zgłoszenie


 

HOLOWANIE – A1, A2

Stryków, Kutno, Łódź, Łódź-Północ, Łowicz, Zgierz, Kowal, Konin, Skierniewice, Głowno, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Piątek, Łęczyca, Emilia, Ciechocinek, Włocławek, Brzeziny, Koło, Wartowice, Uniejów, Poddębice, Tomaszów Mazowicecki, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Tuszyn,

 

Parking Autostradowy – MOP :

Autostrada A2 : Ciosny, Police, Sobótka, Zambrów, Cichmiana, Łęka, Parma, Bełchów, Mogiły, Baranów, Nowostawy, Polesie, Niesułków

Autostrada A1: Głowno, Strzelce, Wiśniowa Góra, Ludwino, Skoszew, Lubień Kujawski