AUTOLAWETA A1, A2. Oferujemy profesjonalne usługi holowania – jeżeli potrzebna jest pomoc, jesteśmy całkowicie do dyspozycji i możemy przyjechać na miejsce błyskawicznie, aby przetransportować samochód we wskazane przez ciebie miejsce!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako pomoc drogowa, dlatego zapewniamy naszym klientom pełne wsparcie w niespodziewanych sytuacjach na drodze. Dysponujemy nowoczesną flotą lawet, które przystosowane są do transportu rozmaitych typów pojazdów, między innymi samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, busów czy TIR-ów.

Do dyspozycji naszych klientów jesteśmy przez 24 godziny na dobę w sytuacjach wymagających kompleksowej pomocy – między innymi po wypadkach czy kolizjach, przy transporcie do warsztatów z powodu usterek czy też przy kupnie czy sprzedaży. Niezależnie od tego, dlaczego potrzebna jest autolaweta A1, A2, jesteśmy do usług.

AUTOLAWETA A1, A2

AUTOLAWETA A1, A2

NAPRAWY NA DRODZE A1, A2

NAPRAWY NA DRODZE

DOWÓZ PALIWA - WULKANIZACJA A1,A2

DOWÓZ PALIWA – WULKANIZACJA

AUTOLAWETA A1, A2

AUTOLAWETA – 24H / DOBĘ

 

autolaweta AUTOSTRADA A1, autolaweta AUTOSTRADA A2

Nasze lawety mają wszechstronne zastosowanie jako platformy załadunkowe i przyczepy – można przewozić nimi bez problemu samochody niesprawne, które nie mogą poruszać się samodzielnie, również samochody po wypadkach i kolizjach, a także w innych celach, na przykład związanych z handlem samochodami, także w przypadku długodystansowego transportu samochodów, na przykład z zagranicy.

Również oferujemy wszystkim klientom pomoc w zakresie mechaniki samochodowej – prowadzimy warsztat zapewniający kompleksową i profesjonalną obsługę w tym właśnie zakresie, gdzie można naprawić pojazd w krótkim terminie. Prowadzimy serwis samochodów wszystkich marek.

Gdy potrzebna jest pomoc na drodze, zadzwoń do naszej firmy jeszcze dzisiaj, a my będziemy mogli przyjechać do ciebie od razu lub zarezerwujemy najbardziej dogodny termin usługi!

 

USŁUGI AUTOLAWETĄ AUTOSTRADA A1, A2

  • całodobowa autolaweta 24H
  • autolaweta samochody osobowe
  • autolaweta samochody dostawcze i TIR
  • szybkie naprawy mechaniczne na miejscu
  • dowóz paliwa
  • spuszczenie złego paliwa
  • naprawy na drodze
  • wulkanizacja – naprawa koła
  • błyskawiczny czas reagowania na zgłoszenie


 

AUTOLAWETA – A1, A2

Stryków, Kutno, Łódź, Łódź-Północ, Łowicz, Zgierz, Kowal, Konin, Skierniewice, Głowno, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Piątek, Łęczyca, Emilia, Ciechocinek, Włocławek, Brzeziny, Koło, Wartowice, Uniejów, Poddębice, Tomaszów Mazowicecki, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Tuszyn,

 

Parking Autostradowy – MOP :

Autostrada A2 : Ciosny, Police, Sobótka, Zambrów, Cichmiana, Łęka, Parma, Bełchów, Mogiły, Baranów, Nowostawy, Polesie, Niesułków

Autostrada A1: Głowno, Strzelce, Wiśniowa Góra, Ludwino, Skoszew, Lubień Kujawski